15% OFF*
 
* rabat nie łączy się z cenami promocyjnymi oraz
      innymi kampaniami promocyjnymi.
 

Otomana tapicerowana LPT009 RÓŻNE KOLORY, WYKOŃCZENIA

Dostępność na zamówienie u producenta
Wysyłka w: 4 - 8 tygodni
Cena: 876,00 zł 876.00 PLN
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Producent: BP
Kod produktu: LPT009
Pin It

Opis

Wymiary produktu:50x50x35cm

 

Stolik wenecjański to mebelek buduarowy w stylu vintage. Jest to rodzaj tapicerowanego taboretu, puszystością siedziska przypomina nawet wygodny puf. Na toczonych nóżkach umieszczono tapicerowane  miękkie siedzisko z głęboko wszytymi tapicerowanymi guzikami. Stolik w stylu baroku wenecjańskiego to  przede wszystkim wygodny podnóżek. Taki taboret może być też przydatny w sypialni przy toaletce, w saloniku przed lustrem lub w łazience. Na fotografii pokazano przykład wykończenia materiałem w kolorze beżowym, nogi wykończono jasnym szczotkowaniem.

 

Cena Detaliczna (brutto w PLN)
Cena ( skóra)  Cena (tapicerka)
1334 zł 876 zł

Zapytaj o dostępne kolory.

 

Mebel ten wykonywany jest na zamówienie dlatego warunkiem przyjęcia zamówienia do realizacji jest:

- podpisanie Umowy ze szczegółowym opisem towaru, terminem wykonania, ceną, charakterystyką mebla, kosztem i sposobem dostawy, opisem właściwego użytkowania i sposobem dokonania płatności.

- zapoznania się z warunkami Umowy, podpisaniem i przesłanie jej pocztą lub drogą elektroniczną, wpłata zaliczki 40% wartości zamówienia. Szczegóły zawsze możesz ustalić z naszymi sprzedawcami.

- po upływie czasu wskazanego na Umowie i gotowości mebla do odbioru – dokonaj wpłaty pozostałych 60% wartości zamówienia. Po wpłacie paragon lub faktura zostanie niezwłocznie wystawiona i przesłana do klienta.

- mebel zostanie dostarczony na wskazany adres za dodatkową opłatą - ustaloną indywidualnie, zależną od adresu dostawy, możliwość wnoszenia do lokalu.

 

Czas realizacji zamówienia wynosi od 4 do 8 tygodni.

 

up
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl