Zarejestruj się
         w sklepie by
          otrzymać
 
      15% rabatu*
 
 * dla nowych i już zarejestrowanych klientów,
rabat nie łączy się z cenami promocyjnymi oraz
      innymi kampaniami promocyjnymi.
 

Kredens kuchenny MU024 RÓŻNE KOLORY

Dostępność na zamówienie u producenta
Wysyłka w: 4 - 8 tygodni
Cena: 6 001,00 zł 6001.00 PLN
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Producent: BP
Kod produktu: MU024
Pin It

Opis

Wymiary szer/głeb/wys: dół – 158x50x100 cm; góra – 163x39x126 cm.

Kredens składa się z dwóch części.

Można regulować ustawienie wysokości wszystkich widocznych półek.

Kredens kuchenny składający się z dwóch części, dolna to bufet który jest również dostępny jako samodzielny mebel. Proszę zwrócić uwagę na trzy charakterystyczne półki w górnej części bufetu. Oszklone drzwiczki podnoszą się w górę, pokazując zawartość wnętrza. Takie rozwiązanie jest typowe dla mebli z południa Francji. Ten i pozostałe Meble kuchenne wykonane zostały w całości z litego drewna, czyli bez użycia mdf i płyt wiórowych. Górna część kredensu to trzy półki za przeszklonymi drzwiami, za którymi można poukładać domową zastawę czy komplet ozdobnych filiżanek do kawy. Kredens ze zdjęcia obok został pomalowany w jednym kolorze, ale paleta kolorów i wykończeń powierzchni mebla prezentuje bardzo wiele możliwości. Oferowany mebel można na indywidualne życzenie woskować, pomalować klasycznie, pomalować i postarzyć, pomalować w dwóch kolorach czy kolor na kolorze, a także szczotkować na dwa sposoby – płytkie i głębokie. Zależnie od wybranego wykończenia mebel uzyska inny efekt stylistyczny. Będzie odpowiednim elementem wykończenia klasycznego salonu, w którym często brakuje miejsca na przechowywanie przedmiotów pomocnych każdej pani domu. Z powodzeniem zmieszczą się w nim talerze, miski i pokaźny komplet sztućców. Może być głównym elementem pomieszczenia, wokół którego gromadzi się gwar codziennych, rodzinnie spożywanych posiłków.

Zapytaj o paletę dostępnych kolorów - wyślemy na e-maila lub za pobraniem próbki kolorów.

Cena detaliczna (uzależniona od sposobu wykończenia mebla)
Woskowanie (gr.cenowa 1) 6001 zł
Malowanie klasyczne (gr.cenowa 2) 6902 zł
Malowanie i postarzanie (gr.cenowa 3) 7082 zł
Kolor na kolorze (gr.cenowa 4) 7387 zł
Malowanie w 2 kolorach
Szczotkowanie vintage (gr.cenowa 5)
7678 zł
Szczotkowanie głębokie całego mebla (gr.cenowa 6) 8108 zł

Istnieje możliwość malowania w 2 kolorach w dowolnej kombinacji, np. zewnętrznie na szaro a wnętrze na biało. Cena tak pomalowanego mebla wzrasta o 15%.

Mebel ten wykonywany jest na zamówienie dlatego warunkiem przyjęcia zamówienia do realizacji jest:

- podpisanie Umowy ze szczegółowym opisem towaru, terminem wykonania, ceną, charakterystyką mebla, kosztem i sposobem dostawy, opisem właściwego użytkowania i sposobem dokonania płatności.

- zapoznania się z warunkami Umowy, podpisaniem i przesłanie jej pocztą lub drogą elektroniczną, wpłata zaliczki 40% wartości zamówienia. Szczegóły zawsze możesz ustalić z naszymi sprzedawcami.

- po upływie czasu wskazanego na Umowie i gotowości mebla do odbioru – dokonaj wpłaty pozostałych 60% wartości zamówienia. Po wpłacie paragon lub faktura zostanie niezwłocznie wystawiona i przesłana do klienta.

- mebel zostanie dostarczony na wskazany adres za dodatkową opłatą - ustaloną indywidualnie, zależną od adresu dostawy.

 

Czas realizacji zamówienia wynosi od 4 do 8 tygodni.

 

up
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl