Zarejestruj się
         w sklepie by
          otrzymać
 
      15% rabatu*
 
 * dla nowych i już zarejestrowanych klientów,
rabat nie łączy się z cenami promocyjnymi oraz
      innymi kampaniami promocyjnymi.
 

Biblioteka/witryna

Dostępność na zamówienie u producenta
Wysyłka w: 4 - 8 tygodni
Cena: 6 136,00 zł 6136.00 PLN
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Producent: BP
Kod produktu: D656
Pin It

Opis

Wymiary produktu:184x50x227cm

Piękna witryna to dwuczęściowy mebel prowansalski z litego drewna. Jej górna, większa część jest zamykana oszklonymi przesuwanymi drzwiami z ładnie profilowanymi szprosami. Dolna część na środku ma wbudowane szuflady a po bokach pojedyncze drzwiczki z wypukłymi płycinami. Całość postawiono na prostej bazie. Górny wieniec i blat środkowy są klasycznie profilowane. Indywidualnego charakteru nadaje pomalowanie frontów szuflad i drzwi ciemniejszym kolorem, co podkreśla wyjątkowy charakter tego mebla, postarzanego w stylu shabby chic.

 

 

Mebel ten wykonywany jest na zamowienie dlatego warunkiem przyjęcia zamówienia do realizacji jest:

- podpisanie Umowy ze szczegółowym opisem towaru, terminem wykonania, ceną, charakterystyką mebla, kosztem i sposobem dostawy, opisem właściwego użytkowania i sposobem dokonania płatności.

- zapoznania się z warunkami Umowy, podpisaniem i przesłanie jej pocztą lub drogą elektroniczną, wpłata zaliczki 40% wartości zamówienia. Szczegóły zawsze możesz ustalić z naszymi sprzedawcami.

- po upływie czasu wskazanego na Umowie i gotowości mebla do odbioru – dokonaj wpłaty pozostałych 60% wartości zamówienia. Po wpłacie paragon lub faktura zostanie niezwłocznie wystawiona i przesłana do klienta.

- mebel można odebrać z siedziby firmy adres jw lub zostanie dostrczony na wskazany adres za dodatkową opłatą.

Wszystkie wyżej wymienione czynności można dokonać osobiście w firmie Campiolo, 34-312 Międzybrodzie Bialskie, ul. Kasperków 10a. Niniejsza instrukcja nie jest regulaminem sprzedaży.

 

Czas realizacji zamówienia wynosi od 4 do 8 tygodni.

 

 

up
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl